Na našem eshopu můžete využít několika druhů platby za zboží

On-line prostřednictvím platební karty

Velmi rychlá platební metoda probíhající v reálném čase

Po dokončení objednávky budete přesměrováni na platební bránu společnosti pays.cz s.r.o. ve standardu 3D secure VISA/MC, kde budete vyzváni k zadání informací o Vaší platební kartě. Údaje zadáváte přímo v zabezpečené platební aplikaci, přenos dat z Vašeho počítače je zabezpečen šifrovacím algoritmem. Aplikace Vás požádá o zadání následujících údajů:

  • * číslo platební karty

  • * datum ukončení platnosti karty

  • * CVV2/CVC2 – poslední trojčíslí předtištěné na podpisovém proužku vaší karty

Na platební bráně pays.cz můžete zaplatit prostřednictvím karet MasterCard, Maestro, VISA, VISA Electron, Vaše karta musí mít povoleny platby po internetu. V případě, že bude platba zamítnuta, kontaktujte svoji banku. Zboží je expedováno po akceptaci platební transakce bankou.

Dobírkou

Objednané zboží zaplatíte v hotovosti při převzetí zásilky od České pošty.

K ceně zboží a běžného poštovného ve výši 49 Kč je připočítán expediční poplatek ve výši 75 Kč, žádné další poplatky (balné apod.) vám z naší strany účtovány nejsou. Celkovou částku k úhradě (včetně expedičního poplatku) vidíte již v posledním kroku objednávky před jejím závazným odesláním.

Standardní bankovní převod

Standardní bankovní převod, kdy na základě poskytnutých informací vyplníte Příkaz k úhradě ve svém internetovém bankovnictví nebo na pobočce své banky. Převod peněžních prostředků může trvat i tři pracovní dny. Objednávka je zpracována až po přijetí finančních prostředků na náš bankovní účet.

Po dokončení objednávky vám zašleme na e-mailovou adresu výzvu k úhradě, obsahující údaje potřebné k platbě. Po připsání platby na náš účet bude objednávka vyexpedována, to může trvat 2–3 dny od okamžiku, kdy platbu realizujete.

Před odesláním platebního příkazu zkontrolujte prosím pečlivě zadané údaje – nesprávný variabilní symbol (identifikuje objednávku v našem systému) může mít za následek chybné spárování platby a objednávky – vyřízení vaší objednávky se může zkomplikovat.